Kontaktujte nás

Potřebujete pomoc?  

Zavolejte nám! +420 597010514

Pondělí - Pátek v hod. 8:30 - 15:30


NÁKUP A PLATBA

Samozřejmě. Stačí si zvolit během objednávky platbu na dobírku a zaplatíte kurýrovi za zboží až při převzetí zásilky.
Ano. Stačí telefonicky sdělit doručovací adresu a výrobek, který chcete objednat a zásilka bude odeslána ještě týž den (pokud objednáte dopoledne).
Bohužel obchod elektronicke-prekladace.com je pouze internetovým obchodem a nemá prodejnu na území České republiky. Nicméně máte nárok vrátit zboží do 14ti dnů od nákupu, pokud nesplní ono Vaše očekávání. V tomto případě Vám vrátíme celou zaplacenou částku včetně poštovného.

DOPRAVA

Zboží odesíláme do 24h. Dodání zboží na území České republiky trvá z pravidla kurýrní službou UPS 2 pracovní dny.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ A REKLAMACE

Ano. V souladu se zákonem máte nárok vrátit zboží do 14ti dnů bez udání důvodů.
V souladu se zákonem máme 14 dnů na vrácení peněz ode dne obdržení zboží. Snažíme se ale vrátit peníze co nejdříve, zpravidla do několika dnů.

ELEKTRONICKÉ PŘEKLADAČE

Všechny překladače Vasco mluví britskou a zároveň i americkou angličtinou. Můžete si zvolit tu, kterou preferujete.
Část překladačů, které nabízíme, má vestavěné slovníky a počet slov záleží od konkrétního slovníku. Část překladačů využívá software on-line, díky čemu je slovní zásoba např. ve Vasco Translatoru neomezená.
Záleží nám na tom, aby přístroj zcela vyhovoval Vaším potřebám, proto jsme připravili speciální manuál „Jak vybrat překladač řeči?“ KLIKNĚTE ZDE, ABY PŘEJÍT DO MANUÁLU
Některé překladače mají funkci překladu celých vět. Na našich stránkách se můžete podívat které. Stačí, že na levé straně označíte Vámi požadované jazyky nebo funkce a na stránce se objeví výrobky, které odpovídají Vámi požadovaným parametrům.
Většinou jsou to kapesní překladače, které jsou veliké jako mobilní telefon. V popisu jednotlivých výrobků jsou vždy uvedeny rozměry a hmotnost.
U většiny přístrojů ano. Samozřejmě elektronický překladač Vám nezastoupí rodilého překladatele, ale zcela jistě Vám pomůže v komunikaci. Někdy se mohou vyskytnout drobné chyby, proto je lepší používat kratší věty a jednodušší formulace, aby obdržet přesný překlad.

Záleží od modelu přístroje.

  • Překladače Trano a Comet nevyžadují připojení k internetu, aby překládat vepsané věty.
  • Ectaco Partner LUX potřebuje připojení k WiFi, aby rozeznat řeč.
  • Přístroje Vasco vyžadují připojení k internetu, nicméně jsou vybaveny SIM kartou, která umožňuje se připojit k internetu přes síť GSM. Uživatel se tak nemusí bát o přístup k internetu a může využívat překladač téměř kdykoliv a kdekoliv.
Překládače umí přeložit celé věty, dokonce i ty složitější. Slovníky překládají pouze jednotlivá slova.
V levém sloupci na našich stránkách se nachází filtr vyhledávání zboží. Stačí si vybrat funkci skenování a na stránkách se zobrazí pouze překladače a slovníky, které skenují.
Překladače, které mají aplikace pro výuku angličtiny jsou následující: Trano T-22, Comet V a Ectaco Partner LUX. Najdete v nich mnoho užitečných lekcí, testů, cvičení a slovníků.

VASCO TRANSLATOR

Ano. Překladač Vasco potřebuje připojení k internetu. Díky tovární SIM kartě budete mít přístup k internetu kdekoliv na světě. Není nutná žádná konfigurace. Stačí přístup k mobilní síti GSM.
Vasco Translator to je elektronický překladač, který rozeznává řeč. Vasco Traveler to je multifunkční zařízení, které kromě překladače řeči má další dodatečné funkce jako např.: navigaci GPS nebo telefon. Pod každým naším výrobkem se nachází tlačítko „Přidat k porovnání“. Ta funkce umožňuje blíže porovnat různé výrobky.
Taková možnost existuje u výrobků Vasco Traveler, které mají nainstalovaný obchod Google Play. Aby stahovat a instalovat dostupné tam aplikace je nutné mít Google účet.
Vasco to jsou překladače řeči. Je možné do nich mluvit a ony rozeznají řeč a přeloží to co jste řekli do více než 30ti jazyků. Většina jazyků má podporu výslovnosti, takže překlad také uslyšíte.
Ano. Vasco se automaticky připojí k místní síti GSM, takže budete mohli přístroj využívat okamžitě.
Překladače Vasco využívají externí servery, proto je jejich slovní zásoba neomezená.
Na začátek od nás dostáváte možnost překladu v síti GSM, která stačí na cca 5000 překladů (v závislosti na zemi, ve které budete překladač používat). Můžete si SIM kartu následně dobíjet kdykoliv a za jakoukoliv částku. Ceny přenosu dat jsou uvedeny na stránkách www.vasco-electronics.com
Překladače Vasco jsou vybaveny více než 30ti jazyky, které používá téměř 90% lidí na světě. Přidávání dalších jazyků není možné.
Samozřejmě. Překladače Vasco se automaticky připojují k mnoha sítím GSM po celém světě, díky čemu dokážou fungovat nezávisle na sítích WiFi.
Na stránkách výrobku se nachází mapa, na které jsou označeny všechny země, ve kterých překladač Vasco funguje. Pokud nemůžete najít zemi do které se chystáte – kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme. RYCHLÝ KONTAKT
Seznam jazyků, pro které je dostupná výslovnost, se vždy nachází v popisu konkrétního výrobku.

Výdrž baterie záleží od konkrétního modelu přístroje. V případě intenzivního používání se baterie může vybít stejně rychle jako v případě obyčejných chytrých telefonů. Pokud hledáte přístroj, kde baterie vydrží dlouho bez nutnosti nabíjení – doporučujeme Vasco Traveler Solid.

Otevřete menu překladače a zvolte "Stav účtu". Zůstatek účtu se zobrazí vedle telefonního čísla překladače.

VASCO TRAVELER

Cena odchozího hovoru záleží od země, ve které se nacházíte. Aktuální ceník hovorů se nachází v popisu výrobku v sekci Připojení.
Cena za MB závisí na zemi, ve které se nacházíte. Aktuální ceník přenosu dat se nachází v popisu výrobku v sekci Připojení.
Aby zkontrolovat stav účtu, stačí vybrat z hlavního menu možnost „stav účtu“ a následně vepsat telefonní číslo do příslušného políčka. Druhý způsob je zavolat na číslo 099 a na obrazovce se objeví stav Vašeho účtu.
Vasco Traveler funguje téměř kdekoliv na světě. Vestavěný překladač řeči nemusí fungovat v některých zemích černé Afriky nebo v Oceánii. Všechny země, ve kterých funguje překladač Vasco, jsou označené na stránce výrobku v sekci Připojení.

Chcete-li urychlit určení polohy na základě satelitu, je třeba se ujistit, že funkce GPS je zapnutá a modul WiFi je vypnutý.

- Jak přidat mapy světa?

Pokud jste při nákupu přístroje zakoupili také mapy světa, budou ony dostupné automaticky po spuštění navigace. Pokud jste k Vasco Traveleru nedokoupili mapy světa, můžete je dokoupit zvlášť na našich stránkách.Po zakoupení a zaplacení od nás obdržíte aktivační kód, který musíte vepsat v nastavení aplikace Mapy a navigace v záložce Aktivace kódu.

VASCO MINI

Stiskněte a přidržte tlačítko pro zapnutí/vypnutí překladače a zároveň stiskněte a přidržte tlačítko hlasitosti +. Držte oba tlačítka až do chvíle kdy se překladač vypne. Následně když pustíte tlačítka, tak se překladač Vasco zapne znovu.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pamatujte na to, aby nejdříve zapnout skener a teprve následně překladač Vasco. Následně je třeba otevřít v menu "Příslušenství" a v něm zapnout bluetooth a skener. Pokud jste to provedli naopak, vypněte a opětovně zapněte oba zařízení a postupujte znovu ve správném pořadí.
Klávesnice je určená k překladači Vasco a je dostupná pouze v sadě k překladači Translator 7” a Traveler 7”. Je ona nakonfigurována přímo s daným zařízením, proto není možné ji dodatečně dokoupit zvlášť.
Kdy úroveň baterie klesne pod 20%, podsvícení klávesnice se vypne za účelem šetření energie. Připojte klávesnici k nabíječce.