Kontaktujte nás

Potřebujete pomoc?  

Zavolejte nám! +420 597010514

Pondělí - Pátek v hod. 8:30 - 15:30


Kým jsme?

Obchod elektronicke-prekladace.com patří společnosti Vasco Electronics.

Jsme inovační společností, která se zaměřuje na výrobu vlastních výrobků a zároveň uvádí na trh Evropské unie inovační výrobky jiných výrobců. Vasco Electronics je také největší společností na světě, která se specializuje na prodej překladačů a elektronických slovníků.

Už více než 10 let vyrábíme a prodáváme výrobky, které jsou v první řadě příznivé pro uživatele. Před uvedením na trh je důkladně testujeme, abychom měli jistotu, že splní ony ty nejvyšší očekávání a standardy kvality.

Výrobky

V naší nabídce se nacházejí všechny dostupné na trhu překladače a elektronické slovníky. Jsme hlavním dovozcem a distributorem značek: Vasco Electronics, Ectaco, Wizcom, Franklin, Comet a Trano. Nabídka zahrnuje zároveň elektronické překladače řeči jak i profesionální elektronické slovníky renomovaných vydavatelství (Oxford University Press, Harper-Collins)

Výskyt na světě

Vasco Electronics působí hlavně na trzích Evropské unie. Nyní je plánována další expanze na trhy Asie a Ameriky.

Zákaznická podpora a servis

Díky lokalizaci distribučních center ve většině zemí Evropské unie, Vasco Electronics zajišťuje svým zákazníkům přímou telefonickou a emailovou podporu na nejvyšší úrovni, včetně poradenství před nákupem a servisu a podpory po nákupu.

V každé zemi, ve které jsou distribuované naše výrobky, máme telefonickou podporu pro zákazníky v tamějším jazyce.

Naše mise

Prodáváme výrobky, které jsou v první řadě uživatelsky přívětivé, tak aby práce nebo výuka cizího jazyka byla efektivní, příjemná a jednoduše zajímavá.