Kontaktujte nás

Potřebujete pomoc?  

Zavolejte nám! +420 597010514

Pondělí - Pátek v hod. 8:30 - 15:30


Rádi bychom Vás informovali, že naše objednávky jsou doručované bez jakýchkoliv problémů a zpoždění

Překladač Vasco Translator M3

HLASOVÝ PŘEKLADAČ S NEOMEZENÝM INTERNETEM NA CELÝ ŽIVOT
9 824 Kč
Vyberte barvu

 • internet ZDARMA navždy k překladům
 • integrovaná mezinárodní SIM karta fungující ve 200 zemích
 • 96% přesnost překladu ve více než 70 jazycích
 • bezchybná nativní výslovnost

Promluvme si!

Už Vám nikdy nic neunikne a o nic nepřijdete, bez ohledu na to, kde zrovna budete! S překladačem Vasco Translator M3, nejnovější špičkovou technologií hlasového překladu zabalenou do moderního zařízení, se můžete účastnit jakékoli konverzace i když mluvíte pouze česky. Překladač Vasco Translator M3 umožňuje komunikovat ve více než 70 jazycích a neexistují zde žádná omezení. Může dokonce přeložit jakýkoli tištěný text, například jídelní lístek restaurace nebo místní noviny. A zmínili jsme se, že vám to také umožňuje vést vícejazyčné obchodní schůzky? Podívejte se, co jiného ještě dokáže!

M3

Více možnosti než jindy

Koupit jízdenky na vlak v Německu? Žádný problém. Přeložit jídelní lístek v Japonsku? Samozřejmě. Zúčastnit se obchodní konference se 100 osobami, z nichž každý mluví svým vlastním jazykem? Není problém. Nebo možná mluvíte po telefonu v angličtině se svým francouzsky mluvícím známým? OK! Mohli bychom takové příklady uvádět do nekonečna… Překladač Vasco Translator M3 nelze srovnat s žádným jiným zařízením na trhu. Kombinací více než 70 jazyků a neomezeného internetu v téměř 200 zemích s bezkonkurenční rychlostí překladu pouhých 0,5 sekundy a dalšími funkcemi, jako jsou PhotoTranslator, MultiTalk a TranslaCall, je to jednoduše nejnovější a nejlepší elektronický kapesní překladač společnosti Vasco Electronics.

Pojďme mluvit po telefonu!

Díky funkci TranslaCall od společnosti Vasco Electronics můžete telefonovat bez problému s kýmkoli na celém světě - samozřejmě každý z vás mluví svým vlastním jazykem.

translacall

Už nikdy se nebudete cítit ztraceni v zahraničí

Již nebude problémem, když vám číšník podá jídelní lístek a nerozpoznáte ani slovo, nebo když potřebujete chytit vlak, ale nástupiště je plné informací v cizím jazyce. S PhotoTranslatorem si můžete jednoduše pořídit fotografii a překladač to přeloží at to jsou znaky, nabídky, noviny nebo jiné tištěné texty.

phototranslator

Srozumitelné a plynulé obchodní schůzky

Znáte ten pocit neklidu, když se konference zasekne protože jí účastníci nerozumí? A to jen proto, že nebudete schopni správně vyjádřit svůj názor v angličtině... No, už je to naštěstí za námi. Interně vyvinutá aplikace MultiTalk společnosti Vasco Electronics spojuje až 100 lidí najednou, přičemž každý hovoří svou řečí. Tímto způsobem zajišťuje okamžité překlady pro všechny účastníky konference! Už nemluvíme dvoustranně. Mluvíme 100směrnými konverzacemi! Jen si pomyslete, jak moc to na vašeho nadřízeného zapůsobí, když mu ukážete toto řešení.

multitalk

Mluvte kdekoli s překladačem Vasco Translator M3

Se dvěma mikrofony a vestavěnou redukcí šumu se nemusíte starat o hluk kolem Vás. To je zásadní, pokud chcete, aby váš hlasový překladač fungoval optimálně i v rušných prostorech nebo na hlučných ulicích. Překladač Vasco Translator M3 si můžete vzít kamkoliv s sebou, do kapsy. S tímto překladačem nebude žádný problém sjednání nejlepší ceny na trhu v Marrákeši nebo uzavření obchodní dohody v Šanghaji!

[map_aeris]

Mluvte v kterémkoli z více než 70 jazyků ve 200 zemích bez jakýchkoliv nákladů

Žádné limity a omezení. Použijte svůj elektronický překladač kdykoli a kdekoli chcete. Vasco Translator M3 s doživotním internetem zdarma ve 200 zemích. A můžete si být jisti, že vaše překlady budou rychlé, přesné a vaše data zabezpečené. Zařízení společnosti Vasco Electronics používají vlastní server v Německu, na kterém pracuje šest různých překladacích modulů, aby dosáhly přesnosti překladu 96%.

Můžete si být jisti, že překladač Vasco Translator M3 zvládne vše, co potřebujete k překladu. Ať už jde o obchodní nebo technickou terminologii, lékařské výrazy nebo hovorové výrazy. Pro toto chytré a inteligentní zařízení není nic nemožné - přičemž stále zůstává uživatelsky přívětivé a intuitivní.

[langs_list]

Aktualizace zdarma doživotně

Vasco Electronics je jediný výrobce elektronických překladačů na světě, který bude nadále aktualizovat vaše již zakoupené zařízení. Software pro Vasco Translator M3 se neustále vyvíjí a pravidelně se přidávají nové jazyky. Když si koupíte Vasco Translator M3, získáte ZDARMA doživotní aktualizace softwaru přímo od výrobce.

Shrnutí všech výhod překladače Vasco Translator M3:

 • Malý, lehký (88 g) a snadno se nosí v kapse
 • Zdarma, doživotní, neomezený internet pro překlady do 200 zemí
 • Rychlé překlady s přesností překladu až 96% ve více než 70 jazycích
 • Rodná výslovnost
 • Obousměrný hlasový překlad
 • PhotoTranslator - přeložte veškerý tištěný text
 • TranslaCall - přeložte své telefonní hovory
 • MultiTalk - účastněte se vícejazyčné konference s až 100 lidmi
 • Dva přesné a mikrofony snižující hluk
 • Profesionální technická podpora v češtině
 • Záruka 24 měsíců
 • Rychlé dodání ze skladu v EU
 • extra funkce - svítilna

Technická specifikace

M3 Wymiary
Displej 240*320 QVGA 2.0” IPS
Procesor MT6737V/WM Quad-core CA53 1.1GHz
RAM 1 GB
ROM 16 GB
Modem 4G
WiFi 2.4 GHz
Baterie 1700 mAh
Rozměry 49 x 125 x 13 mm
Hmotnost 88 g
Vstup pro sluchátka mini jack (3.5 mm)
USB vstup USB Tipo-C

Obsahuje:

 • Překladač Vasco Translator M3
 • Mezinárodní SIM karta s internetem zdarma na překládání, navždy
 • Nabíječka
 • USB převod (typu C)
 • Stručný průvodce
 • Ochranné pouzdro

Vyberte si svůj styl:

Arctic White

Mint Leaf

Desert Rose

Black Pearl

Blue Ocean

Green Forest

9 824 Kč
Vasco
5903111339777
9974 ks

Specifické reference

Vyberte barvu

 

Řekněte ostatním co si myslíte o tomto výrobku:

star_border star_border star_border star_border star_border